sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Kendilerine ait dijital para platformunu test ediyorlar

36

Rus asıllı madencilik devlerinden biri olarak öne çıkan Nornickel şirketi, kendisine ait dijital alım ve satım platformuyla ilgili olarak son testlere başlamış olduğu konusunda bir duyuru yaptı.

Bloomberg tarafından aktarılmış olan habere bakılır ise Nornickel şirketi dijital bir durumdaki maden token’lerinin alım ve satış işlemlerini bu platform sayesinde kullanıma sunmuş olacak ve projenin dahilinde emtia alımla birlikte satım gruplarından bir tanesi olarak öne çıkan Trafigura Group şirketi ile birlikte maden finansman ve lojistik şirketi Traxy SA şirketiyle ortaklık imzalamış oldu. Söz konusu bu platformun özellikle de müşteriler için değerli madenler ile destekli durumdaki dijital token satışı gerçekleştirmesi ve bunları sonrasında da fiziksel malzemelerle değiştirme konusunda bir olanak sunacak olduğuna da vurgu yapılıyor.

Nornickel şirketinin CEO’su görevinde bulunan Vladimir Potanin konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde firmanın tamamen modern bir dönüşüm geçirmiş olduğunu ve dijital bir durumdaki sektörün de bunun çok büyük bir bölümünü oluşturmuş olduğunu belirtmesi çok fazla çekmiş oldu. Nornickel gelecek birkaç senenin içinde elde etmiş olduğu madenlerin %20’Lik bir bölümünü dijital bir şekilde satmayı hedeflemekte.

Söz konusu bu platformun 2019 senesinin son gününe kadar testleri bitirecek olması ve 2020 senesinde piyasaya çıkması konusunda bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.