sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.38
+525.82
Ethereum
$1,825.36
+31.54
Litecoin
$92.99
+4.77
DigitalCash
$58.53
+2.62
Monero
$156.21
-0.89
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.56
+0.48
Dogecoin
$0.08
0

Japonya içerisindeki lisanslı kripto para borsalarında artış var

25

Japonya’da yer alan yetkili isimler, ülke içerisinde yer alan Ödeme Hizmetleri Yasası’nı 2017 senesinin Nisan ayında değiştirmiş, bu söz konusu yasayı kripto para firmalarını da kapsayabilecek bir biçimde hazırlamışlar idi.

Ödeme Hizmetleri Yasası üzerinde gerçekleştirilen değişiklikler esnasında bundan böyle kripto para işlemlerine de çok önemli bir yer verilmeye başlanmış oldu. Japonya’da yer alan kripto para firmaları söz konusu bu yasal değişikliğin hemen sonrasında Mali Hizmetler Komitesi’ne kayıt gerçekleştirmek mecburiyetinde kalmış oldular.

Mali Hizmetler Komitesi, bu söz konusu yasa değişikliğinin hemen sonrasında ülke içerisinde yer alan kripto para firmalarına lisans vermeye başlayacak olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Fakat söz konusu bu Komite, bu özel yasa çıkmadan hemen öncesinde hizmet veren firmaların bir müddet boyunca lisans olmadan hizmet vermelerine izin vermiş durumda.

Mali Hizmetler Komitesi, bu söz konusu yasa daha ortaya çıkmadan önce açık durumda bulunan kripto para firmalarından 20 adetine zaten lisans vermiş, sadece bir adet lisanssız borsa kalmıştı.

Mali Hizmetler Komitesi bundan böyle bu son borsa için, Lastroots adlı borsaya da lisans vermiş oldu. Lastroots isimli borsa, lisans alabilmek amacıyla aslına bakılırsa geçmiş olduğumuz senelerde başvuru gerçekleştirdi fakat Mali Hizmetler Komitesi o dönemler içerisinde Lastroots adlı borsanın halen istenen seviye üzerinde bulunmadığına da karar vermiş oldu. Kendisini Komite’nin söz konusu talepleri doğrultusunda geliştirilmiş olan Lastroots adlı borsa, en sonunda bu lisansı almayı başarmış oldu.

Japonya içerisine yer alan lisanslı kripto para borsalarının sayısı böylelikle de 21 taneye kadar çıkmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.