sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin yükselmeyi başaracak mı?

30

Bitcoin gelecek sene içerisinde yeni bir halving yaşamış olacak ve bu söz konusu süreçten sonra ağ üzerinde yer alan blok ödülü yarı yarıya düşürülmüş olacak.

Bitcoin adlı kripto para birimlerinde meydana gelen bu halvingler ile birlikte arz ve itek dengesi her 4 senede bir tekrardan ayarlanmış olmakta. Öte yandan halving ile birlikte Bitcoin adlı kripto para biriminin arz miktarı çok daha iyi bir şekilde yönetilebilmekte.

Kripto para yorumcularından büyük bir kısmı da bu söz konusu sürece çok büyük beklentilerle bekmeye başladı. Bu söz konusu isimlere bakılır ise blok ödüllerinin 12.5 Bitcoin kripto para biriminden 6.25 Bitcoin kripto para birimine düşmüş olması, Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı çok büyük bir anlam taşımakta.

Bu söz konusu kişiler, Bitcoin adlı kripto para biriminin yeni arz ve itek dengesinin BTC adlı kripto para biriminin fiyatını körükleyecek olduğunu ve BTC adlı kripto para biriminin yükselişe geçecek olduğunu düşünmeye başlamış durumdalar.
Sektörde yer alan tanındık isimler arasında bulunan Alistair Milne de bu konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklamalar içerisinde halving konusunda çok çarpıcı iddialar ortaya attı.

Milne aslında, Jason Williams benzerindeki isimlerin çok fazla yanılmış olduklarını düşünmekte. Zira kendisinin mevcut durumdaki görüşlerine bakılır ise BTC adlı kripto para biriminin fiyatının halving gerçekleştikten sonra yükselişe geçmemesinin nerdeyse hiçbir olanağı yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.