sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Ok Grup şirketinden çok önemli bir yatırım

25

Kripto paralarla alakalı sektörün en büyük borsaları arasında yer alan OKEx’in arkasındaki OK Group şirketi, Çin içerisinde Blockchain ile alakalı sektörü desteklemek amacıyla fazlasıyla önemli bir bütçe ayırmış olduğunu, paylaştığı bir açıklama aracılığıyla duyurdu.

Yapılmış olan açıklamaya bakılır ise OK Group şirketi, Çin’de bu sektördeki gelişmeleri çok daha ileri bir noktaya taşıyabilmek amacıyla tam tamına 140 milyon dolar tutarındaki bir yatırım gerçekleştirme kararı almış durumda.

Bu söz konusu hamlenin dahilinde, Çin’de yer alan Hainan kenti içerisinde bir tane inovasyon merkezi açılacak olduğu belirtilirken, OK Group şirketinin kurucusu konumunda yer alan Star Xu, yapmış olduğu açıklama içerisinde şu ifadelere yer verdi;

”Hainan aslında inovasyon ile birlikte yeni teknolojiler açısından fazlasıyla sıcak ve fazlasıyla da iyi bir merkez olarak öne çıkıyor. OK Group şirketi olarak bizler de, bu akan içerisinde elimizi taşın altına sokabilmeyi talep ettik. Açacak olduğumuz bu söz konusu yeni inovasyon merkeziyle beraber Blockchain ile alakalı projeleri fazlasıyla iyi bir biçimde destekleyecek olduğumuzu da düşünmekteyiz.”

Bu söz konusu inovasyon merkezinin Blockchain adlı veri araştırma kurumunun yanı sıra girişimcilik birimlerini üzerinde barındıracağı ifade ederken, aynı zaman içerisinde merkez üzerinde değişik iş kollarında Blockchain uyumluluğunu çoğaltabilmek amacıyla çalışmalar gerçekleştirileceğine de vurgu yapılmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.