sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Avrupa Merkez bankası dijital para birimlerine göz kırpmaya başladı

55

Bitcoin adlı kripto para biriminin piyasaya çıkartılmasının üstünden 10 seneden fazla bir zaman geçmiş oldu ve bu söz konusu durum tüm dünyayı etkisinin altına almış oldu. İlk olarak Çin tarafından başlatılmış olan ve kripto para birimlerinin etkisini azaltabilmek ya da kendi ellerini güçlendirebilmek amacıyla geliştirilmiş olduğu ifade edilen dijital para birimleri, şimdi ise Avrupa Merkez Bankasının ilgisini çekmiş bir durumda.

Buna ilave bir şekilde geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Facebook platformu tarafından duyurusu yapılan Libra adlı kripto para biriminin de mutlaka merkez bankalarına dijital paralarla alakalı devrim hususunda baskı gerçekleştirmiş bulunduğunu da söylemek olanaklı. Libra adlı kripto para biriminden sonra pek çok banka dijital para birimlerine karşı türlü açıklamalar gerçekleştirmişti.

Avrupa Merkez Bankası’nın Kurul Üyelerinden bir tanesi olarak öne çıkan Benoit Coeure, yakın bir zaman içerisinde yaptığı bir röportaj esnasında bankanın dijital para birimi planlarını açıkladı ve bu şekildeki bir gelişmenin olumlu durumda bulunduğuna vurgu yaptı;

”Merkez bankasına ait olan dijital para birimi, nakit para bundan böyle kullanılmayacak olsa dahi merkez bankası parasını kullanabilme olanağı sunuyor olacaktır. Buna benzeyen bir dijital para birimi çok daha değişik şekiller alabilir ve bunun yararları da masraflarını hem bizler hem ise öteki merkez bankaları araştırmaya başlamış bir durumda.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.