sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

XRP konusunda çarpıcı açıklamalar

44

Coinmetrics.io platformunu kuran Nic Carter, çok kısa bir zaman önce Ripple platformuyla alakalı çok çarpıcı açıklamalar gerçekleştirdi.

Bankaların kripto para birimleriyle olan ilişkilerini açık bir şekilde değerlendirmiş bulunan Carter bu esnada ise Ripple konusunda çok önemli bir konuşma gerçekleştirdi ve bankaların XRP adlı kripto para birimini asla kullanmayacak olduklarını ifade etti.

Nic Carter ilk olarak bankacıların kripto para birimlerine karşı sergilemiş oldukları tutumdan söz etti. Carter yapmış olduğu açıklaması içerisinde bankacıların kripto para birimleri konusunda bilgi sahibi durumda bulunduklarını ifade etti ve şöyle devam etti; ”Şu zamana kadar konuşmuş olduğum bankacıların büyük bir kısmı kripto paralar konusunda fazlasıyla çok araştırmalar yapmıştı. Bankacıların kripto para birimlerini sevmemelerinin asıl sebebinin cahillik olduğunu düşünmeye başlamak aslında yanlış olacaktır. Hatta bir takım bankacıların token bazındaki bu sisteme karşı fazlasıyla güçlü argümanları da yer alıyor.”

Carter bu açıklamanın hemen sonrasında Ripple şirketinden, bankalarla belki de en fazla ilgilenmiş olan kripto para firmalarından söz etti. Ripple şirketinin bankalara hiç bir şekilde hitap etmemekte olduğunu ifade eden Carter şu yorumda bulunuyor; ”Bankacıların sevmemekte olduğu bir şey var ise o da bankaların XRP kripto para birimi kullanacak olduğu iddiasıdır. Bankalar hiç bir şekilde XRP isimli kripto para birimlerini kullanmayacaklar, bu durumun yapısal bir takım gerekçeleri bulunuyor (hem, XRP adlı kripto para birimi topluluğunun Basel III’ten herhangi bir haberi bulunuyor mu?). Bankalar XRP adlı kripto para birimini kullanabilseler dahi hiç bir şekilde kullanmazlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.