sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

XRP Ana akım medyadaydı

37

Toplamda yer alan piyasa değerine bakıldığı zaman dünya üzerindeki en büyük 3. kripto para birimlerinden bir tanesi olara görülmesine karşın fazlasıyla kötü bir 2019 senesi geçirmiş olan XRP adlı kripto para birimi, geçmiş olduğumuz gün BBC adlı platform üzerinde çıkmasının hemen sonrasında isminden bayağı bir söz ettirmeyi başarmış oldu.

Son teknolojiler ile birlikte para transferleri konusunda konuşmalar yapılan bir BBC programı esnasında ismi geçmiş olan XRP adlı kripto para birimi, Curve adlı platformun COO’su tarafından resmen tanıtılmış oldu. Nathalie Oestmann konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde sınır ötesi transfer gerçekleştirme halinde XRP adlı kripto para biriminin hem inanması zor bir seviyede hızlı, hem ise rakiplerine bakıldığında inanması zor bir seviyede ucuz olduğunu açıkça dile getirmiş oldu.

”Şu anda eğerki sınır ötesi bir şekilde işlem yapmaktaysanız bu ciddi anlamda zaman alan bir süreçtir. XRP adlı kripto para birimini üretmiş olan Ripple şirketi ise sınır ötesi alım ve satım işlemlerini yapabilmesi amacıyla ticari fırsatlar oluşturmakta ve birkaç gün boyunca devam eden süreçleri de ortadan kaldırmış oluyor.”

XRP adlı kripto para biriminin BBC platformunda olduğu gibi çok önemli bir kanal içerisinde ve yayında tanıtımının yapılması kesinlikle XRP adlı kripto para biriminin tanınması amacıyla da çok önemli bir rol oynayabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.