sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,825.96
-160.53
Ethereum
$1,231.87
-23.34
Litecoin
$76.58
-2.71
DigitalCash
$44.26
-1.79
Monero
$142.14
-0.25
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.83
-0.6
Dogecoin
$0.10
-0

Skrill platformundan Bitcoin hamlesi

58

Küresel bir şekilde ödeme sağlayıcısı olarak öne çıkan Skrill adlı platform, kripto paralarla alakalı entegrasyon uygulaması yaptıktan sonra kripto paralarla alakalı piyasaya karşı adımlarını çok daha fazla hızlandırmış oldu ve yeni yapmış olduğu bir duyuru esnasında çok önemli bir tane gelişmeyi de kullanıcıları için sunmuş bulundu.

Skrill isimli platform üzerinde listelenmeye başlayan tüm alt koinler artık direkt bir şekilde lider halde bulunan kripto para birimlerinden biri olan Bitcoin isimli kripto para birimiyle alınabiliyor olacak. Bunun olması ise kullanıcıların ellerinde yer alan kripto para birimlerini ilk olarak itibari paraya çevirmesi konusundaki prosedürü ortadan kaldırmış olacak ve Skrill adlı platform da bundan böyle bir kripto para borsası benzerinde çalışmaya devam edecek

Skrill buna benzeyen bir tane özelliğin gelecek aylar içerisinde NETELLER cüzdanı içerisine de dahil edileceği konusunda bir müjde verdi. Paysafe şirketinin sahip bulunduğu Skrill adlı platform ilk önce 2018 senesinin Temmuz ayı içerisinde kripto paralarla alakalı hizmetlerinin duyurusunu yapmıştı ve söz konusu bu duyuruyla beraber çok büyük bir hacim elde etmeyi de başarmış oldu.

Skrill platformunun CEO’su görevinde bulunan Lorenzo Pellegrino konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde kripto para birimlerinin kendileri açısından çok önemli bir yere sahip durumda bulunduğunu ve platform üzerinde yer alan kullanıcıların bundan daha basit bir şekilde yararlanmasını amaç edindiklerini belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.