sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Ukrayna konusundaki iddialar yalanlandı

37

Ardımızda bıraktığımız günler içerisinde özel bir açıklamada bulunan Ukrayna hükümet yetkilileri, Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan kripto para borsalarından biri olan Bittrex adlı platformun kendileriyle özel bir iş birliğinde bulunmak amacıyla başvuruda bulunmuş olduğuna bir vurgu yapmıştı. Temel bir şekilde ülkede yer alan kripto paralarla alakalı endüstriyi geliştirebilmek amacıyla yapılmış olduğu ifade edilen söz konusu bu teklif, alakalı durumdaki kripto para borsası yetkilileri aracılığıyla yalanlanmış oldu.

Dijital Dönüşümlerle alakalı Bakan Yardımcısı görevinde bulunan Alexander Bornyakov bunla alakalı olarak 20 Kasım tarihi içerisinde yapmış olduğu açıklama üzerinde ilk önce Bittrex platformunun kendileriyle özel bir iletişim kurduğunu ifade etmiş ve açıklamasının doğru olduğunu da yinelemişti. Bornyakov ayrıca yalnızca Bittrex platformu üzerinden değil aynı zaman içerisinde Coinbase platformundan da benzeyen talepler almış olduğu konusunda bir duyuruda bulundu.

Bittrex platformunun Global bir durumdaki sözcüsü de yeni bir tane açıklama yaparak Ukrayna hükümeti’yle hiçbir şekilde iletişime geçmemiş olduklarını, hükümet tarafından ortaya atılan bu iddiaları ‘‘komik’’ bulmuş oldukları konusunda bir açıklamada bulundu. Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan başka bir tane kripto para platformlarından en büyüğü olarak öne çıkan Coinbase platformu bu iddialara halen cevap vermiş değil..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.