sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Kurumsal yatırımcılar çok büyük bir risk alıyor

47

Binance platformu, kripto para sektörü içerisinde yer alan kurumsal yatırımcılarla alakalı olarak daha çok bilgi edinebilmek amacıyla çok daha yeni bir tane anket gerçekleştirdi.

Binance’nin düzenlemiş olduğu bu anket açık bir şekilde göstermekte ki kurumsal bir durumdaki yatırımcıların büyük bir bölümü, güvenlik riskleri olmasına karşın (hack gibi) kripto para birimlerini borsalar üzerinde saklamaktalar. Kripto paralarla ilgili uzman olanlar insanlara genel olarak kripto para birimlerini kendi cüzdanları üzerinde tutma önerisinde bulunuyorlar. Bunun asıl nedeni de kripto paralarla alakalı borsaların nerdeyse düzenli bir şekilde hack saldırısına uğramakta olmaları.

Binance platformunun yapmış olduğu çok daha yeni bir tane anketse pek çok yatırımcının bu tavsiyeye hiç bir şekilde uymamış olduğunu göstermekte. Bu söz konusu ankete bakılır ise kurumsal bir durumda bulunan yatırımcıların %92’lik kısmı, Bitcoin benzerindeki kripto para birimlerini kendi cüzdanları üzerinde değil de borsalar üzerinde saklamayı tercih etmekte.

Düzenlenmiş olan ankete bakılır ise bu kurumsal durumdaki yatırımcılar eğerki paralarını bir borsa üzerinde tutmak istemiyorlar ise genel olarak soğuk cüzdan kullanmaya başlamaktalar;

”Kişisel bir şekilde depolama yöntemlerini tercih etmiş olan yatırımcılar güvenli bir durumda bulunduğundan dolayı soğuk cüzdanlara yönelmekteler. Aracı firmaların sunmuş olduğu emanet hizmetlerini da yatırımcıların sadece %2.6’lık bir bölümü tercih etmekte.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.