sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Rekabet çok kızışmış bir durumda

38

Kripto paralarla alakalı yatırımcılar şu anda Localbitcoins benzerindeki P2P (eşten-eşe) platformları kullanıp herhangi bir aracı bulunmadan kripto para birimi alıp satabilmekteler.

Bu söz konusu yatırımcılar P2P platformlarla beraber herhangi bir kripto parayla alakalı borsaya hiç bir şekilde ihtiyaç duymadan direkt olarak öteki kripto para kullanıcıları ile işlem yapabilmekteler. P2P ile alakalı sektör son seneler içerisinde kripto para birimlerinin de büyümesi ile beraber sürekli gelişmeye başlamış durumda. Görünüşe bakılırsa sektörün gelişmiş olmasıyla beraber P2P platformlar arasında yer alan rekabet de kızışmış bir durumda.

Şu zamanlarda P2P denildiğinde pek çok kripto para takip edenin akıllarına LocalBitcoins gelmekte olabilir. Fakat LocalBitcoins adlı platformun rakibi konumunda yer alan LocalEthereum, bunu değiştirebilmek amacıyla ve LocalBitcoins’i tahtından indirme konusunda çok daha istekli.

LocalBitcoins platformu geçmiş olduğumuz günler içerisinde Finlandiya’dan resmi bir lisans almayı başarmış oldu ve ülke içerisinde dijital hizmet sağlayıcısı şeklinde hizmet vermeye başlamış bir durumda. LocalBitcoins atmış olduğu bu adımlar beraber pek çok rakibinin önüne geçmiş bir durumda.

Şimdilerde ise bir adım da LocalEthereum platformundan gelmiş bir durumda. Ethereum kripto para birimi odağına sahip bir P2P platformu olarak öne çıkan LocalEthereum, adını da LocalCryptos’a dönüştürmüş olduğu açıklamasında bulundu. Bundan böyle Ethereum adlı kripto para biriminin yanında Bitcoin isimli kripto para birimini de desteklemekte olan LocalCryptos isimli platform, daha çok kripto parayı destekleyip LocalBitcoins’in önüne geçme konusunda bir istekte bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.