sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Çin’den kripto para dersi hamlesi

73

Çin’in Merkez Bankasında yer alan Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Mu Changchun, ülke içerisinde yer alan vatandaşları kripto para birimleri ve Libra projesiyle alakalı bilgilendirebilmek amacıyla çok daha yeni bir adım atmış durumda.

Ülke içerisinde yer alan vatandaşlar De Dao ismine sahip popüler bir tane eğitim uygulamasını kullanıp kripto para birimleri konusunda bilgi edinebilmekteler. Çin Merkez Bankası’nın Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Mu Changchun, insanlara bizzat kendi anlatımı ile beraber kripto para birimleri konusunda bilgi vermeye başlamış bir durumda.

De Dao’nun şu zamanlarda Çin’in tamamında 7 milyon taneden çok kullanıcısı yer alıyor. Bu söz konusu kullanıcılar şimdilerde 3 dolar civarında bir ücret ödemesi yaparak Technology Finance Frontier başlığına sahip eğitim içeriğini satın alabilmekteler.

İnsanlar söz konusu bu eğitici videolar üzerinde kripto para birimlerinin genel özellikleriyle alakalı direkt olarak Mu Changchun’dan bilgi alabilmekteler. FXStreet’e bakılır ise bu söz konusu videoları izlemiş olan birinin yorumu ise şöyle;

”Bu denli az bir ödeme yapılmasının karşılığında Çin Merkez Bankası’nın Başkan Yardımcısı’nı dinleyebilmek ciddi anlamda fazlasıyla özel bir fırsattır. Mu Changchun’a insanlar için en doğru bilgileri aktarabilmek maksadıyla bu denli zahmet vermiş olduğundan dolayı çok teşekkür ediyorum.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.