sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

75 milyon dolar tutarındaki yatırımın kaynağı bilinmiyor

93

Unknown Fund (Bilinmeyen Fon) şeklinde isimlendirilmiş olan anonim bir tane kurum, 75 milyon dolar tutarındaki Bitcoin isimli kripto para birimi bağışıyla gizlilik üstünde çalışmalar gerçekleştiren startup şirketlerine destek olmayı planlamakta. Yapılmış olan basın açıklaması içerisinde bahsi geçen fonun kişisel verilerin korunabilmesinin yanı sıra anonimlik bir durumdaki araçları, kripto para birimlerinin yanı sıra blockchain sektörleri üzerinde çalışan şirketlere verilecek olduğu da ifade edildi.

Söz konusu bu fon, bağışın arkasında yer alan isimlerin dünyanın 4 bir tarafından anonim insanlar bulunduğunu ve 4Chan platformunun üstünde bir araya gelip ekip kurmuş olduklarını ifade etti. Anonim bir tane üye maksatlarını ise şöyle açıklamış durumda;

”Büyük durumda bulunan kurumların hedefleri ise insanların kişisel yaşamlarıyla alakalı olabildiği kadar veri toplamak ve bunları kendisine ait zenginlikleriyle alakalı kullanmak. Normal durumdaki insanları daha da fakir yapıp işlerini fazlasıyla iyi gerçekleştirmekteler. Bizler ise bunun değişmesi amacıyla savaşmanın yanı sıra insanları da korumaya hazır bir durumdayız.”

Fon ilk önce önemli ve çok fazla umut vaat etmekte bulunan startup şirketlerine, daha sonrasında ise kar amacı gütmeyen kurumlara bağış yapılacak olduğu duyurusunda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.