sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin ile Alibaba’dan ortaklık

87

Kripto para firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Lolli, dünya üzerinde yer alan en büyük e-ticaret firmalarından Alibaba firmasıyla çok önemli bir ortaklık kurmuş oldu.

Alibaba platformunda yer alan kullanıcılar bundan sonra Alibaba üzerinde yapmış oldukları ticaretler karşılında ödül şeklinde Bitcoin alabiliyor olacaklar.

Şu an içerisinde uygulamalardan bazılarını kullanıp hem İnternet üzerinden alışveriş gerçekleştirip hem ise bu işlemin karşılığında çok ufak ödüller kazanabilmek olanaklı. Bu söz konusu uygulamalardan bir tanesi olarak öne çıkan Lolli isimli platform, İnternet üstünden alışveriş gerçekleştirmiş olan kullanıcılarına ufak miktarlarda Bitcoin kripto para birimleri dağıtmaya başladı.

Coindesk platformunun tarafından paylaşılmış olan çok önemli bilgilere bakılacak olursa Lolli isimli platform, dünya üzerinde yer alan en büyük e-ticaret platformları arasıda yer alan Alibaba isimli platformla beraber çalışmaya başlamış durumda. Alibaba platformunun kullanıcıları bundan böyle aynı esnada Lolli ismli platformu da kullanarak Alibaba platformunun üzerinden alışveriş yaptıkları esnada Bitcoin isimli kripto para birimlerinden kazanabiliyor olacaklar. Binance isimli platformun CEO’su görevine bulunan Changpeng Zhao ise, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bir tane gönderi içerisinde dünya üzerinde yeralan en büyük e-ticaret sitesinin BTC isimli kripto para birimini entegre etmiş olduğunu ifade ederek bu ortaklığın ne kadar önemli olduğuna da vurgu yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.