sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Çin için yardım açıklamasında bulundular

44

Son dönemler içerisinde başkan ile birlikte öteki devlet kurumlarıyla yapmış olduğu çıkışlardan dolayı isminden sık bir şekilde söz ettirmiş olan Çin, tekrardan kripto paralarla alakalı sektörün bir numaralı gündem maddelerinden bir tanesi haline gelmeyi başarmış oldu.

Blockchain isimli teknoloji hususunda fazlasıyla aktif adımlar atmış olan ve merkez bankasından desteklenen dijital Yuanla ilgili olarak artık gün saymaya başlayan ülkenin, kripto paralarla ilgili olarak tam olarak nasıl bir yol izleyecek olduğu da halen bilinmemekte.

Kişilerden bazıları Çin’in bundan böyle kripto paralarla ilgili olarak çok daha olumlu adımlar atacak olduğunu belirtmiş olsa bile, Facebook isimli kripto para biriminin CEO’su görevine bulunan Mark Zuckerberg’ün de başını çekmiş olduğu bir gruba bakılırsa Çin; bu söz konusu hamlesiyle beraber temel bir şekilde finansal alan içinde liderliği ele geçirmeyi talep ediyor.

Konuyla alakalı bir şekilde konuşma gerçekleştiren Ethereum platformunun kurucu ortakları arasında yer alan Joseph Lubin, Çin Hükümetinin kripto paralarla alakalı hususta tavrının değişecek olduğunu çok fazla düşünmemekte olduğunu belirtirken ederken, buna rağmen ülkenin dijital durumda bulunan sınırlarını tam bir şekilde nasıl koruyacak olduğu hususunda da şüpheleri bulunduğunu ifade etti.

Başarılı durumda bulunan yönetici, öte yandan Çin’in Ethereum isimli kripto para teknolojisi hususunda bilgi sahibi olabilme ve bunları öğrenme benzerindeki bir isteği olur ise, bu alan içerisinde Çin’e severek yardım edebileceklerine de vurgu yapmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.