sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Binance platformunun Ceo’su TL konusunda açıklamada bulundu

58

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Türk Lirası’yla kripto para biriminin alım ve satım işlemi hususunda çok önemli bir ip ucu vermiş bulunan Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao, bir defa daha benzeyen bir şeye vurgu yapmış bulundu.

Twitter platformunun üstünden yapmış olduğu bir tane duyuruya Süleyman Bulut isimli bir tane kullanıcının yapmış olduğu ‘‘Türk Lirası tam olarak ne zaman?’’ şeklindeki bir soruyu cevaplayan Zhao açıklamasında; ‘‘Ne talep ettiğinize bir dikkat edin.’’ şeklinde cevap verdi.

bilinmekte olduğu gibi Zhao, daha önceki dönem içerisinde Türkiye’ye gelip gelmeyecek olduğu şeklindeki bir soruya da benzeyen bir cevap vermişti ve ondan çok kısa bir zaman sonrasında da kendisinin Türkiye’ye gelecek olduğu kesinlik kazanmıştı.

Zhao, genel olarak bu şekilde bir cevap verdiğinde, alakalı şeyin gerçekleşme veyahut gerçekleşmek üstünde bulunduğunu da anlamaktayız ve bu söz konusu durum daha öncesinde daha çok sayıda yaşanmış oldu. Zaten çok uzun bir zamandan beri Türkiye pazarıyla birlikte Türk Lirası konusunda bir kripto para alım ve satım işlemi hususunda çalışmalar gerçekleştiren Binance isimli platformun bu söz konusu hamlesinin de o paralel içerisinde okunması muhtemel bir şekilde görülmekte.

Bakalım çok uzun bir zamandan beri beklenmekte bulunan Binance isimli platformun Türkiye ile alakalı hamlesi, tam olarak ne zaman gelmiş olacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.