sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Ripple şirketi yatırımlarını sürdürüyor

97

Toplamda yer alan piyasa değerine bakıldığı zaman dünya üzerindeki en büyük 3. kripto para biriminin arkasında bulunan şirket olarak öne çıkan Ripple şirketi, geçmiş olduğumuz aylardaki kötü durumdaki ve eleştiri alan performansından sonra toparlanma konusunda önemli sinyaller göstermeye başlamış oldu.

Ripple şirketi bundan çok kısa bir zaman önce yapmış olduğu farklı yatırımlara ilave bir şekilde, 5 Kasım tarihi içerisinde de bir tane akıllı kontratın yanı sıra blockchain platformlarından bir tanesi olarak öne çıkan Flare Network platformuna kayda değecek bir sermaye aktarmış bulundu. XRP isimli kripto para biriminin ekosistemine katılmış olan Flare Network, Ripple şirketinin yatırım kollarından biri olan Xpring tarafından verilmiş sermayeyi Flare ile birlikte Xpring ve de XRP isimli ekosistemlerini geliştirebilmek amacıyla kullanacak olduğu konusunda bir açıklama yaptı.

Ethereum isimli kripto para biriminin Sanal Makinesi’ni kullanmakta bulunan Flare Network isimli platform temel bir şekilde özel ve genel bir durumdaki blockchain ağlarını toparlamayı ve bu sırada akıllı kontratları kullanabilmeyi de hedeflemekte. Yakın bir zamanda kendisine ait tokeninin white paper’ı ile birlikte bundan sonrasında da tokenini piyasaya çıkartacağı açıklanan Flare Network isimli platform, XRP isimli kripto para biriminin yatırımcılarıyla alakalı olarakta Interledger ağıyla beraber entegre edilebiliyor olacak.

Flare isimli platfom kripto paralarının da algoritmik bir şekilde değeri belirlenmiş olan stabil bir kripto para olarak karşımıza çıkacağına da vurgu yapıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.