sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Ethereum’un kurucusundan Libra konusunda açıklama

24

Ethereum isimli kripto para biriminin kurucuları arasında yer alan Joseph Lubin, sosyal medya devlerinden biri olan Facebook platformunun dijital para projesiyle alakalı olarak konuşma gerçekleştirdi.

Lubin Libra isimli kripto para birimini genel bir şekilde destekliyor olsa bile söz konusu bu projeyi Facebook isimli platformun yönetmemesinin gerekli olduğunu düşünmekte.

Lubin çok kısa bir zaman öncesinde CNBC üzerinde yer alan Squawk Box isimli programa katılmış oldu ve Facebook isimli platformun dijital paralarla alakalı projesini değerlendirmiş oldu. Lubin ayrıca, Libra isimli projesinin gelecek vaat etmiş olduğunu düşünmekte ve söz konusu bu projeyi genel bir şekilde desteklemekte olduğunu vurgulamakta. Fakat Lubin, söz konusu bu projeye Facebook isimli platformun öncülük ediyor olmasından da biraz endişelenmekte.

Ethereum isimli platformun kurucusunun görüşlerine bakılır ise Facebook isimli platform, özellikle geçmiş olduğumuz aylarda meydana gelen problemlerden dolayı insanlara çok fazla güven verememekte;

”Güven ile birlikte kişisel kimlik benzerindeki hususlarda meydana gelen problemler düşünülecek olur ise bana kalırsa Libra isimli kripto para biriminin lideri kesinlikle Facebook platformu olmamalıdır.”.

Lubin ayrıca buna ilave bir şekilde Libra isimli kripto para birimi ile birlikte benzeyen projelerin çok büyük bir potansiyel taşımakta olduklarını ve zaman içinde buna benzeyen çok daha yeni projeler görebilecek olduğumuzu da ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.