sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Çin blockchain teknolojilerini akıllı şehir projelerinde kullanmakta

29

Çin’de yer alan yetkili isimler yerel yönetimler arasında bulunan bağı güçlendirebilmek amacıyla Blockchain tabanına sahip bir tane kimlik doğrulama sistemi geliştirmiş durumda.

Shijiazhuang kenti içerisinde yer alan 3 tane değişik kurum tarafından geliştirilmiş olan bu özel sistem sayesinde ülke içinde bulunan her bir tane akıllı kente özel bir dijital kimlik atanmış olacak.

Devlete bağlı durumda bulunan Xinhua News Agency’in aktarmış olduğu bilgilere bakılır ise Çin’de yer alan yetkili isimler Blockchain tabanına sahip yeni bir tane sistem geliştirmiş durumdalar. Bu söz konusu sistemin genel bir şekilde ülke içinde yer alan kentler arasında bulunan iletişimi güçlendirebilmesi ve yerel durumda bulunan yönetimleri birbirine bağlayacak olması konusunda bir beklenti var.

Zhongguancun 2 Boyutlu Kod Teknolojisinin Endüstri ile birlikte Bilgi Araştırma Enstitüsü Müdürü görevinde bulunan Zhang Chao, konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklamalar içerisinde bu söz konusu sistemin komple Çin tarafından geliştirilmiş olduğunu ifade etti. Tekrar Chao tarafından yapılmış okan açıklamalara bakılırsa bu söz konusu sistemin dağıtımıyla birlikte yönetiminden ise komple Çin sorumlu durumda bulunacak..

Çin 2012 senesinden bu yana akıllı şehirlerle alakalı olarak türlü planlar yapmaktaydı. Ülkede yer alan yetkili isimler 2016 senesi içerisinde akıllı şehirle alakalı süreci başlatmış oldu ve kendileri için 2020 senesine kadar toplam olarak 100 tane akıllı şehir kurma konusunda bir hedef koymuş durumdalar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.