sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Tron Mcafee borsasına entegre ediliyor

31

John McAfee tarafından kurulmuş olan McAfee DEX ismine sahip kripto para borsası TRON isimli apla uyumlu bir biçimde çalışabiliyor olacak.

McAfee’nin yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa söz konusu bu borsaya TRON entegrasyonu gelmiş olacak ve böylelikle de bu platform üzerinde TRC-10 ya da TRC-20 standartları ile birlikte tasarlanan bütün tokenlar kullanılabiliyor olacak.

Hem McAfee platformu hem ise TRON Foundation platformunun yapmış olduğu açıklamalara bakılır ise McAfee DEX platformuyla birlikte TRON ağı arasında çok özel bir köprü kurulmuş olacak. Konuyla alakalı paylaşılmış olan bilgilere bakılır ise bu söz konusu sürecin 8 Kasım tarihi içerisinde başlaması konusunda bir beklenti var.

John McAfee ise, McAfee DEX isimli platform üzerine halen tam bir şekilde hangi kripto para birimlerinin desteklenecek olduğu konusunda bir açıklama yapmadı fakat kendisi EOS isimli kripto para birimi ile birlikte Binance Coin isimli kripto para birimi ve NEO kripto para birimini borsaya ilave etmeyi talep ettiğini ifade etmişti;

8 Kasım tarihi içerisinde Tron isimli kripto para biriminin blokzincirini desteklemeye başlamış olacağız. Binance Coin isimli kripto para birimi ile birlikte EOS isimli kripto para birimi ve de NEO isimli kripto para birimi gibi kripto paraları ilave edeceğiz. 1 Mayıs tarihi içerisinde bu 3 tane blok zincirin arasında çok özel bir köprü oluşturmuş bulunacağız. Ve ayrıca biz McAfee DEX isimli platform olarak Binance isimli platformun bir dengi olacağız. Elbetteki bizler Binance isimli platformdan değişik bir şekilde merkezsiz bir durumda bulunacak ve borsa üzerinde listelemiş olduğumuz kripto para projelerinden hiç bir şekilde para talep etmeyeceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.