sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Huobi’den ABD pazarından çekilme kararı

27

Kripto para borsalarının en büyüklerinden bir tanesi olarak öne çıkan Huobi isimli platform, Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan kullanıcıları için hizmet vermeyi bırakacak.

Singapur’da merkezi bulunan firma gelecek birkaç haftanın içinde Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki bütün operasyonlarını durdurmuş olacak ve Amerikan pazarı içerisinden de çekilmiş durumda bulunacak.

Amerika Birleşik Devletleri şu zamanlarda kripto paralarla alakalı regülasyonlarının en belirsiz durumda bulunduğu ülkelerden bir tanesi şeklinde gösterilmekte. Pek çok kripto para firması da Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan regülasyonlardan dolayı ülke içerisinde hizmet verdiği esnada zorluklar yaşamakta.

Şu dönemlerde Avrupa ile birlikte Asya ve de Amerika benzerindeki dev pazarlar içinde, toplam olarak 130 tane ülke içerisinde hizmet vermeye devam eden Huobi gelecek haftalar içinde Amerika Birleşik Devletleri pazarı üzerinden çekilmiş olacak. Huobi’nin söz konusu bu hamlesi ile beraber Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan kripto para birimini kullananlar da bundan böyle platforma üyelik gerçekleştiremeyecek.

Huobi isimli platformun Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan yatırımcılar için hizmet vermeyi bırakacak olduğu da zaten birkaç aydan beri bilinmekte olan, daha da doğru tahmin edilmeye başlanan bir şeydi. Fakat söz konusu firma bundan böyle bu iddiaları kesinleşmiş oldu ve 13 Kasım tarihinde bütün Amerika Birleşik Devletleri hesaplarını donduracak olduğu konusunda açıklama yaptı.

Huobi üzerinde şu zamanlarda parası bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı yatırımcıların hesapları üzerinde yer alan parayı çekmek amacıyla da bu tarihe kadar zamanları bulunuyor. Bu zaman geçtikten sonrasında ise Amerika Birleşik Devletleri içerisinde yer alan kripto para kullananlar Huobi isimli platformun hizmetlerinden hiç bir şekilde faydalanamayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.