sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

1 Milyar tane Ripple kilidi daha açılmış durumda

52

Kripto paralarla alakalı sektörün en büyük firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Ripple, kendi cüzdanı içerisinde yer alan 1 milyar tane XRP isimli kripto para biriminin kilidini açmış durumda.

Firmanın böyle bir hamle yapması XRP kripto para biriminin kullanıcılarıyla birlikte takipçilerini çok fazla şaşırtmadı zira Ripple şirketi bu işlemi her ay gerçekleştirmeye başladı.

Ripple şirketi bundan böyle her ayın başlarında kendi cüzdanı üzerinden 1 milyar tane (295 milyon dolar tutarında) XRP isimli kripto para birimini çıkartmaya başladı. Firma söz konusu bu tokenları genel olarak ay içinde müşterilere satabilmek amacıyla kullanmakta.

Ripple isimli kripto para biriminin şu dönemlerde bu konuyla ilgili olarak çok fazla ağır eleştiriler almaya başladığını da söylemek gerekli. XRP isimli kripto para birimini kullanmakta olanlardan büyük bir kısmı bu tokenların tam bir şekilde nereye gitmekte olduğunu, bu tokenların satışı gerçekleştirilerek alınmış paraların tam bir şekilde ne amaçla harcanmakta olduğunu da öğrenmeye çalışmakta. Fakat Ripple şirketi ise, bu söz konusu tokenları kimlere satmış olduğunu yüzeysel bir seviyede açıklamış olsa bile bu firmalarla mevcut durumdaki ilişkisine yönelik detaylı bilgi açıklamaktan da kaçınıyor.

Ripple şirketinin söz konusu bu 1 milyar tane XRP kripto para biriminin kilidini açmış olması XRP isimli kripto para biriminin fiyatını tam bir şekilde nasıl etkileyecek halen bilinmezliğini koruyor. XRP isimli kripto para birimi şu sıralarda geçmiş olduğumuz güne kıyaslandığı zaman %0.72 seviyesinde değer kaybı yaşamış ve 0.29 dolar tutarına kadar gerilemiş bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.