sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$29,328.20
-1129.71
Ethereum
$1,981.29
-74.6
Litecoin
$69.32
-3.07
DigitalCash
$61.12
-1.76
Monero
$185.63
-7.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.07
+0.85
Dogecoin
$0.08
-0

Binance Dex için Bitcoin Cash müjdesi

17

Dünya üzerindeki en popüler kripto para birimleri arasında yer alan Bitcoin Cash isimli kripto para birimi, görünüşe bakılır ise yeni bir platform üzerinde daha listeleniyor olacak. Dünya çapında ünlü hale gelen kripto para borsalarından biri olan Binance isimli platform geçmiş olduğumuz aylar içerisinde kendisine ait merkeziyetsiz kripto para platformlarından biri olan Binance DEX isimli platformu tanıtmış ve yavaş bir şekilde listelemelere de başlamış idi.

Changpeng Zhao yapmış olduğu yeni bir açıklama içerisinde Binance DEX platformunun üstünde Bitcoin Cash isimli kripto para biriminin listelenebilecek olduğunu ifade etti ve bunla ilgili olarakta BCH’nin Binance Chain tabanına sahip bir versiyonunun bulunmasının gerekli olduğunu ifade etti. Bu ise aslına bakılırsa BCH-1FD adına sahip çok yeni bir tane token’in Binance Chain isimli kripto para birimi üstünde üretilmesiyle gerçekleştirilebiliyor olacak. Bitcoin Cash isimli kripto para birimi de bunun sayesinde DEX’e ilave edilen 3. kripto para birimi olarak öne çıktı ve daha önceki dönemde Bitcoin isimli kripto para birimi ile birlikte XRP isimli kripto para biriminin Binance Chain versiyonları listelenmeye başlanmıştı.

BCH-1FD ise temel bir şekilde BCH değerine endekslenmiş bir token olarak çıkmanın yanında, kullanıcıların normal bir şekilde kullanmakta olukları BCH cüzdanlarını kullanıp alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.