sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Ripple Nedir?

49

Ripple isimli kripto para birimi, 2012 senesi içerisinde ortaya çıkmış durumdaki bir ödeme ağı sistemi (RippleNet) ve aynı zamanda kripto para birimidir (XRP). Ripple şirketi öteki pek çok kripto para birimlerinin tam tersine merkezi bulunan bir kripto para birimi olarak öne çıkmaktadır. Blockchain isimli sistem üstünde işlem görüyor olmasına karşın işlem görmekte bulunan tüm defterler firma tarafından yönetilebilmektedir.

Ripple isimli kripto para birimiyle maksat büyük miktarlara sahip varlıklarla birlikte para transferlerinin çok daha hızlı bir şekilde ve aynı zamanda çok daha güvenilir ve ucuz bir biçimde, blockchain sisteminin üstünden gerçekleştirilmesidir.
Ripple isimli firmanın CEO’luğunu ise Brad Garlinghouse yürütüyor ve dünya üzerindeki pek çok yerde de ofisleri yer almaktadır.

Ripple şirketi şu an içerisinde kripto para birimlerinin arasında Bitcoin isimli kripto para birimi ve Ethereum isimli kripto para biriminden sonra 3. en fazla piyasa değeri bulunan kripto para olarak öne çıkmaktadır.

Kurumsal durumdaki bir merkeze sahip bulunması Ripple isimli kripto para biriminin, ödeme sistemlerini sağlayan firmaların ve de bankaların tercih etmiş olduğu bir kripto para birimiyle transfer sistemi olarak öne çıkmasını da sağlamıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.