sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin Cash madenciliği nasıl yapılıyor?

103

Madencilik yapmak öteki kripto para biriminin değerlerinde olduğu gibi Bitcoin Cash isimli kripto para biriminde de çok önemli bir faktördür. Bitcoin isimli kripto para biriminin blockchain sistemi üstünde işlem görmektedir. Sistemin devamlılığı ile birlikte güvenliği açısından da çok önemlidir.

Madenciliğe giriş yapmadan öncesinde ise kazanmış olduğunuz Bitcoin Cash kripto para biriminin değerlerini saklayabilecek olduğunuz bir cüzdan oluşturmanız gereklidir. Kar etmeyi başarabilmeniz amacıyla Bitcoin kripto para biriminin madenciliğinde gerçekleştiği gibi Bitcoin Cash isimli kripto para biriminin madenciliği içinde özel bir şekilde bu maksatla üretilmiş ASIC cihazlarına sahip durumda bulunmanız gereklidir.

Madencilikte oluşturduğunuz her blok başına bir ödül alırsınız. Bitcoin Cash bloklarının boyutlarının 8 MB olması, blok oluşturmak için daha fazla işlemci gücü ve daha fazla enerjiye ihtiyaç duyulmasına neden olmaktadır.

Bitcoin Cash madenciliğini bireysel olarak veya bir havuza dahil olarak yapabilirsiniz. Blok tamamlama işleminin zorlu bir süreç olmasından dolayı eğer yeterli ekipmanınız bulunmuyorsa bir havuza dahil olarak yapmanız daha karlı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.