sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Dijital paralara karşı yeni bir adım attı

24

Almanya bugün içerisinde özel firmalar tarafından geliştirilmesi yapılan sabit durumdaki koinlerin gelişimini çok daha fazla kısıtlayabilecek yeni bir tane daha Blockchain planını yürürlüğe sokmuş oldu.

Reuters’in paylaşmış olduğu habere bakılır ise Alman Hükümeti, Facebook benzerindeki firmaların dijital para projeleri ile mücadelede bulunabilmek amacıyla bu şekilde bir karar almış durumda.

Almanya’da yer alan yetkililer son zamanlar içerisinde Facebook platformunun dijital para projesiyle alakalı olarak fazlasıyla katı açıklamalar gerçekleştirdiler. Bütün bunlar ise aslına bakılır ise Fransa’nın Maliye Bakanı görevinde bulunan Le Maire’in kısa bir zaman öncesinde yapmış olduğu açıklamalar ile başlamış oldu. Le Maire, Facebook isimli platformun dijital parayla alakalı projesinin devletlerin parasal bir durumda bulunan egemenliklerini tehdit etmekte olduğunu ifade etmişti.

Almanya’da yer alan üst seviyedeki yöneticiler ise Fransa’nın Maliye Bakanı tarafından yapılmış olan bu açıklamaları net bir şekilde desteklemiş ve Libra isimli kripto para birimiyle mücadelede bulunmak amacıyla harekete geçmişler idi.

Almanya Hükümeti ise, Libra isimli kripto para birimi ve benzeri projeler ile mücadele edebilmek amacıyla hızlı bir şekilde harekete geçmiş oldu.

Almanya içerisinde yürürlüğe girmiş olan bu söz konusu yeni plan aslına bakılırsa özel bir firma tarafından geliştirilmesi yapılan herhangi bir tane dijital para biriminin, itibari durumda bulunan paralar için ”alternatif” bir şekilde sunulmasını engellemiş olacak. Almanya Hükümetinin ilk maksadının Avrupa’da yer alan finans sistemini koruma olarak öne çıktığını da söylesek yanlış olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.