sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Çin’e özel bir yatırım yaptı

36

Binance isimli platform, çok kısa bir zaman öncesinde Mars Finance tarafından gerçekleştirilen yatırım turuna katılım gerçekleştirdi ve firmaya özel bir yatırım yapmış oldu.

Kripto para dünyasında yer alan en büyük firmalardan bir tanesi olarak öne çıkan Binance, merkezi Çin içerisinde yer alan Mars Finance şirketine bir yatırım gerçekleştirdi. Firmanın tam bir şekilde ne kadar yatırım yapmış olduğu da bilinmezliğini koruyor.

Binance isimli platform, Çin’de yer alan Mars Finance isimli firma tarafından gerçekleştirilen yatırım sürecine dahil olmuş bir durumda. Çin’de yer alan en büyük kripto para haber kaynakları arasında gösterilmekte olan Mars Finance isimli şirket, kripto paralarla alakalı sektörün ünlü adları arasında yer alan Jihan Wu tarafından kurulmuş bir firma. Wu ise çok uzun bir zaman boyunca Bitmain isimli platformun CEO görevini üstlenmiş fakat firmanın kötü gidişatından sonra bu görevinden ayrılma kararı almıştı.

Binance isimli platformun Mars Finance şirketine tam bir şekilde ne kadar yatırım yapmış olduğu halen açıklanmış değil. Fakat Mars Finance isimli şirketin bu yatırım ile beraber toplamda yer alan değerinin ise 200 milyon dolar tutarına kadar çıkmış olduğu konusunda bir düşünce var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.