sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Almanya ile Fransa’dan ortak bir kripto para açıklaması

87

Almanya ile birlikte Fransa, sosyal medya devlerinden biri olan Facebook platformunun Libra isimli kripto para projesine karşı durumda bulundukları konusunda açıklama yaptılar.

Bu söz konusu 2 tane ülke bundan sadece birkaç saat öncesinde ortak bir tane duyuru paylaşarak Libra ile alakalı çekincelerini açık bir şekilde paylaşmış oldu.

Fransa’nın Maliye Bakanı görevinde bulunan Le Maire sadece birkaç gün öncesinde Libra ile alakalı bir konuşma gerçekleştirmiş, bunun söz konusu ülkelerin ”parasal durumda bulunan egemenliklerini” tehdit altına alabilecek olduğunu ifade etmişti.

Kendisi tarafından yapılmış olan bu açıklamasından çok kısa bir zamandan sonra Fransa ile birlikte Almanya’dan tamamen ortak bir açıklama gelmiş oldu. Alman ile birlikte Fransız asıllı yetkililer, günümüzde yer alan finans sisteminin belli başlı yönlerden çok daha yetersiz bir durumda kalmış olduğunu ve parçalardan bazılarının da iyileştirilmesinin gerekli olduğunu kabul etmekteler. Bundan dolayı da Avrupa’da yer alan bankalara kendilerini çok daha iyi bir şekilde geliştirmeleri amacıyla bir çağrıda bulunmaktalar. Fakat yetkili isimler Libra benzerindeki kripto para projelerine karşı tamamen sert bir tavır göstermekteler.

Genel bir şekilde özel firma tarafından üretimi gerçekleştirilecek ”para”nın fikrine karşı durumda bulunan yetkililer bu konuyla alakalı fikirlerini ise şu şekilde paylaşmaktalar;

”Bizler hiç bir tane özel durumda bulunan kuruluşun eline parasal güç verilmemesinin gerekli olduğunu düşünmekteyiz. Bu söz konusu güç sadece kendi egemenliği bulunan Milletler’e ait durumdadır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.