sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Resimlerini 490 Bitcoin tutarından sattı

23

İngiltere’de yer alan bir tane sanatçı, toplam olarak 19 tane resimden meydana gelem koleksiyonunu Singapur asıllı bir tane iş adamına 490 Bitcoin benzerindeki inanması zor bir fiyata satmış oldu. Basın saatinden itibaren bahsi geçen bu koleksiyonun değeri de tam olarak 4.9 milyon dolar tutarında.

Koleksiyonu yaratmış olan Lincoln Townley aslına bakılır ise kripto paralarla alakalı sektörün yakından tanımakta olduğu bir isim. Kendisi daha önceki dönemler içerisinde de birkaç kez kendisine ait eserlerini Bitcoin isimli kripto para birimi açık arttırma yoluyla satılığa çıkartmış idi. Evening Standard’in paylaşmış olduğu bir tane habere bakılır ise popüler durumda bulunan İngiltere asıllı sanatçı Lincoln, Greed adına sahip koleksiyonunu 5 milyon dolar tutarına yakın bir değerle satış gerçekleştirmeden öncesinde de ismini duyurmayı başarmış oldu.

Koleksiyonun gelecek ay Londra içerisinde yer alan The Saatchi Galery bünyesi üzerinde sergilenmesi konusunda plan yapılıyordu fakat satışın gerçekleşmesinden ötürü eserler bu aylık yalnızca 1 gün boyunca sergilenmiş olacak. Sanatçı 2017 senesi içerisinde Homage to Francis Bolon adına sahip eserini 40 Bitcoin tutarında satış gerçekleştirmiş ve kripto paralarla alakalı tarihine bu şekilde geçmeyi başarmış idi.

Aslına bakılır ise eserlerini kripto para birimleriyle satmakta olan ya da kripto para birimleriyle kendisine yardım toplamakta bulunan tek bir kişi de Townley değil. Geçmiş olduğumuz sene içinde Fransız asıllı bir tane sanatçı da sokağa çizmiş olduğu grafitilerin üstlerine kendisine ait Bitcoin cüzdanının QR kodunu bırakıp böylelikle çok ciddi seviyede bir BTC bağışı toplamayı başarmıştı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.