sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Ucuz bir şekilde Bitcoin alma isteği olanlara müjde

32

Kripto para borsaları arasında yer alan KuCoin gelecek hafta indirimli fiyatlarla Bitcoin satışı gerçekleştireceğini açıklamış bir durumda.

Şu an içerisinde sektörün en büyük borsaları arasında yer alan KuCoin gelecek hafta içerisinde 2. senesini doldurmuş olacak. Firma söz konusu bu özel günü kullanıcıları için eşsiz bir fırsat şeklinde sunup kutlama konusunda bir karar vermiş durumda.

Firma gelecek hafta içerisinde toplam olarak 144 tane Bitcoin’i piyasa değerinin çok daha altındaki bir fiyattan satmış olacak. Firma Bitcoin isimli kripto para fiyatının gelecek hafta içerisinde tam olarak ne durumda olacağı kesin olmadığından dolayı satışla alakalı fiyatını da henüz belirlemiş değil.

KuCoin isimli platformun sunmuş olduğu bu özel fırsattan faydalanabilmek amacıyla da belli başlı bir takım şartlara uyum sağlamak gerekli olacak. Bu şartların ilk sırasında da KYC uyumuna sahip bir hesabın bulunması gerekli. Öte yandan söz konusu bu indirimden sadece hesabı üzerinde KuCoin Shares bulundurmakta olan kullanıcılar faydalanabiliyor olacak.

Kullanıcılar zaman geldiğinde KuCoin platformunun sitesine giriş yaparak ellerinde yer alan KuCoin Shares kullanarak indirimli fiyatla Bitcoin alabiliyor olacaklar. Firma kimlerin hesabı üzerinde KuCoin Shares yer aldığını belirlemek amacıyla da 16 Eylül 17:00 (UTC+3) tarihi içerisinde bir bakiye kontrolü yapmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.