sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin’in vadeli işlemlerine büyük bir talep

25

Dünyanın genelinde yer alan kripto para birimlerine yatırım yapanlar, Bitcoin isimli kripto para biriminin vadeli işlemlerine 1 milyar dolar tutarından daha çok para yatırmış bir durumda.

Kripto paralarla alakalı sektörde, en büyük vadeli işlem platformları arasında yer alan BitMEX üzerindeki açık pozisyonların değeri an itibari ile bakıldığı zaman 1 milyar dolar tutarını da geçmiş bir vaziyette.

BitMEX platformu üzerinde yer alan BTC / USD paritesinin hacmine bakıldığında sadece 10 gün gibi çok kısa bir zaman içinde 250 milyon dolar tutarında bir artış meydana geldi.

Bu büyük artış ile beraber platform üzerinde Bitcoin isimli kripto para ile alakalı açılmış olan pozisyonların toplamda yer alan değeri de 1 milyar dolar tutarındaki barajını aşmış oldu.

Şu zamandaki mevcut gidişata şöyle bir bakacak olursak BitMEX üzerinde yer alan açık pozisyonların çok daha yeni bir rekora gidecek olması da olanaklı gibi gözükmekte. Daha önce gerçekleşmiş olan rekor bu senenin ilk yarılık döneminde, toplamda yer alan açık pozisyonların değeri 1.23 milyar dolar tutarına çıktığı zaman kırılmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.