sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin üzerinde düşüş başladı

24

Kripto paralarla alakalı piyasa geçmiş olduğumuz birkaç saat içinde hızlı bir şekilde değer kaybetmeye başlamış durumda.

Coinmarketcap üzerindeki verilere bakılır ise geçtiğimiz 24 saatin içinde %2’den çok değer kaybetmiş olan Bitcoin isimli kripto para birimi 10.200 dolar tutarına kadar gerileme gösterdi. Analistlerden bazıları söz konusu bu fiyatın daha fazla düşecek olduğunu ön görmekte.

Bitcoin isimli kripto para biriminin fiyatı 2 Eylül tarih içerisinde 10.000 doların daha da üzerine çıkmış ve o zamanlardan bu yana onun üzerinde kalmayı başarmış idi. Bakkt isimli platformun para yatırmayla alakalı işlemlerini başlatmış olmasıyla beraber fiyatı hızlı bir şekilde 10.900 dolar tutarına kadar artış göstermiş fakat hemen sonrasında ise düşüşe geçmişti.

Son günlerde 10.000 dolar barajının üzerine doğru ilerleme gösteren Bitcoin isimli kripto para birimi gerçekleşen çeşitli gelişmelere karşın 11.000 dolar tutarına kadar çıkmayı hiç bir şekilde başaramadı. Bitcoin isimli kripto para birimi rüzgarın yön değiştirmesi durumunda ani bir şekilde yükselişe geçmeye başlayacak olabilir. Fakat uzmanlardan bazıları söz konus ubu fiyatın daha da düşecek olduğunu ön görmekteler.

Sosyal medya üzerinde yer alan Mayne gibi bazı analistler Bitcoin isimli kripto para boğalarının şu zamanlarda çok iyi bir durumda bulunmadıklarını ve fiyatın her saniye düşmeye başlayabilecek olduğunu ifade ediyorlar. Kendisi tarafından yapılmış olan analizine bakılır ise Bitcoin isimli kripto para biriminin fiyatı kısa zaman içinde tekrardan 9.000 dolar tutarındaki barajına kadar çekilme gösterebilir..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.