sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Hesabından 26 milyon dolar tutarında XRP çıktı

25

Ripple şirketi kısa bir zaman öncesinde kripto paralarla alakalı dünyanın en ünlü isimleri arasında yer alan Jed McCaleb’a 26 milyon dolar tutarında XRP yolladı.

Whale Alert’in paylaşmış olduğu gönderiye bakılır ise Ripple cüzdanı üzerinden kısa bir zaman öncesinde fazlasıyla yüklü miktara sahip token çıkışı oldu. Bu söz konusu tokenların ise Jed McCaleb’a yollanmış olduğu düşünülmekte.

Jed McCaleb bu günden seneler öncesinde Ripple’ın kurulmasında çok önemli bir rol üstlenmiş ve bir müddet firmanın CTO’su pozisyonunda görev almış idi. McCaleb’a firma içerisinde oynamış olduğu bu önemli roldan dolayı toplam olarak 9 milyar dolar tutarında XRP tokenı ayrılmış idi. Öte yandan McCaleb’ın söz konusu piyasayı manipüle edebilmesini önlemek amacıyla kendisi ile çok özel bir anlaşma imzalanmış, kendisinin 1 haftanın içinde 10.000 taneden çok XRP satışı gerçekleştirmesi de engellenmişti.

Aslında son zamanlar içerisinde çıkmaya başlayan haberler McCaleb’ın çok daha yüklü miktarlara sahip XRP satmaya başlamış olduğunu göstermekte. Bloomberg’in paylaşmış olduğu bir yazı içerisinde McCaleb’in günlük 500.000 tane XRP’yi elden çıkartmış olduğu iddia ediliyordu.

Whale Alert’in paylaşmış olduğu bilgilere bakılır ise Ripple cüzdanı üzerinden çok daha yüklü bir işlem çıkmış oldu ve McCaleb için tam tamına 26 milyon dolar tutarında bir XRP yollandı.

Bu söz konusu işlem Ripple platformu takipçilerinin kısa zaman içinde ilgisini çekmiş oldu ve bir çok şahıs ise bu duruma tepki gösterdi. Zira söz konusu bu takipçiler McCaleb benzerindeki isimlerin ani bir şekilde yüklü miktara sahip XRP satabilecek olduklarını, bunun sayesinde de piyasayı manipüle edebilecek olduklarını düşünmekteler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.