sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

9.000 Dolara kadar düşebileceğini açıkladı

34

Ünlü durumdaki kripto para birimi analistleri arasına yer alan Josh Rager, Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatının 9.000 dolar tutarına kadar düşebilecek olduğunu düşünmekte.

Kripto para piyasası içerisinde yer alan uzmanlardan bazıları piyasanın gelecek günler içerisinde çok ağır bir düşüş yaşayacak oluğunu düşünmeye başlamış bir durumdalar. Bu söz konusu isimlerin arasına ise son olarak Josh Rager da katılmış oldu.

Ünlü ve başarılı durumdaki analistlerden Rager, kripto paralarla alakalı piyasanın şu an içerisinde çok sağlıklı görünmemekte olduğunu ve Bitcoin isimli kripto para biriminin fiyatının ani bir şekilde düşüşe geçebilecek olduğunu düşünmekte.

Piyasanın böylelikle büyük bir düşüş yaşayacak olduğu konusunda düşüncesi bulunan tek bir isim Rager de değil. Bugün paylaşılmış olan farklı bir yazı içerisinde piyasanın düşecek olduğunu öngören öteki analistlerin görüşlerine de açık bir şekilde yer veriliyor.

Rager söz konusu bu piyasanın şu annda düşüşe geçme ile alakalı ihtimalinin bulunduğunu ve Bitcoin isimli kripto para biriminin fiyatının 9.000 dolar tutarına kadar çekilebilecek olduğunu da düşünmekte. Fakat Rager bu şekilde bir düşüşün meydana gelmesi durumunda dahi Bitcoin isimli kripto para biriminin tekrar yükselişe geçecek olduğundan da emin bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.