sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Kripto para bankasıyla alakalı kritik onaylar

37

İsviçre’nin finansal regülatör kurumlarından biri olan FINMA, yapmış olduğu açıklamayla beraber, 2 tane değişik şirkete bankacılık alanı içinde lisans vermiş olduğu konusunda bir duyuruda bulundu. Yapılmış olan açıklama içerisinde, kripto para odağına sahip hamleler gerçekleştiren 2 tane değişik İsviçre bankası olarak öne çıkan Seba Crypto AG ile birlikte Sygnum isimli platformların, hem bankayla alakalı olarak hem ise menkul kıymet satış lisansı almış oldukları belirtildi.

Bu söz konusu yeni lisans hamlesiyle beraber, bir zamandır meraklı bir şekilde beklenmekte olan SEBA’ınn trading üzerinde yer alan platformu artık kullanıma geçebiliyor olacak. Konu ile alakalı bir şekilde gerçekleştirilen açıklamaya bakılırsa, SEBA isimli şirketin şu aşamalarda trading platformunu kurabilmek amacıyla tarihleri Ekim 2019 şeklinde belirlemiş olduğu da ifade edilmekte.

Buna ilave bir şekilde, dijital ürünlerle alakalı husustaki portföyünü bundan böyle piyasaya çıkartacak olduğu açıklanan farklı bir şirkette Sygnum olarak öne çıktı. Şirket, bundan sonraki dönem içerisinde Bitcoin ile birlikte Ethereum benzerindeki fazla bilinirliğe sahip kripto paralara ilave bir şekilde, İsviçre Frangı’na ait dijital durumdaki versiyonu da faaliyete geçirebilmiş olacak.

Otoriteler ise İsviçre içerisinde meydana gelen bu gelişmelerin ciddi anlamda fazlasıyla büyük bir öneme sahip durumda bulunduğunu açıkça ifade etmekte. Bunun kapsamında ise ülkenin dünyanın tamamında yer alan öteki rakiplerine bakıldığında bir adım ön plana çıkmış olduğu ifade ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.