sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

XRP’nin düşüşü sürecek

22

Multicoin Capital platformunun kurucusu Ripple (XRP) kripto para biriminin yakın bir gelecek içerisinde düşmeyi sürdüreceğini düşünmekte

XRP geçmiş olduğumuz son birkaç ayın içinde fazlasıyla ciddi seviyelerde değer kaybetmiş oldu. Şu zamanda yer alan verilere bakılır ise XRP isimli kripto para biriminin kendisinin en yüksek oranına çıkmayı başardıktan sonra %93 seviyesinde bir değer kaybetmiş olduğu da düşünülmekte. Multicoin Capital platformunun kurucusu da bu oranın artacak olduğu şeklindeki görüşte.

XRP isimli kripto para birimi fiyatının tam bir şekilde niçin bu denli çok değer yitirdiği bilinmezliğini koruyor. Uzmanlardan bazıları da Ripple Labs şirketinin performansına bağlamaktalar. Bir kısmı da bu düşüşün asıl nedeninin Ripple platformunun kurucuları arasında yer alan Jed McCaleb’dan kaynaklanmış olduğuna inanmaktalar. McCaleb bir müddettir elinde yer alan XRP tokenlarını tamamen yüklü miktarlarda satış yapıyor ve bu durum ise XRP ile alakalı çok yoğun bir satış baskısı oluşturmuş oluyor.

Multicoin Capital platformunun kurucusu görevinde bulunan Kyle Samani bu konuyla alakalı şu yorumu gerçekleştiriyor;

”Firma geçmiş olduğumuz son 3 çeyrekten beri düzenli bir şekilde çok daha fazla XRP satışı gerçekleştirmeye başladı. Bu söz konusu süreci takip etmeye başlayan yatırımcılar ise bu durumun zaten farkına varmıştılar. Ancak söz konusu bu piyasa bu satışlara sebep onca zaman geçtikten sonra şimdi tepki göstermeye başladı bilinmemekte.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.