sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Bitcoin fiyatının sene sonuna doğru artacağını düşünüyor

18

Kripto para sektörü içerisindeki en ünlü isimlerden Thomas Lee çok kısa bir zaman önce katılmış olduğu etkinlik kapsamında kripto paralarla alakalı piyasanın genel durumundan söz etti. Lee yapmış olduğu konuşma esnasında Bitcoin isimli kripto para fiyatının bundan sadece birkaç ay sonra gerçekleşecek durumuyla alakalı olarak bir takım tahminlerde bulunmuş oldu.

Thomas Lee Bitcoin ile alakalı fiyatın geleceği konusunda gerçekleştirdiği açıklamalar esnasında fazlasıyla iyimser ifadeler kullanmış oldu. Lee’nin söz konus ubu görüşlerine bakılır ise Dünya’nın tamamında Bitcoin kripto para kullanmakta olan insanların sayıları sürekli olarak artış göstermekte ve söz konusu bu durum, Bitcoin kripto para biriminin fiyatını da olumlu bir şekilde etkilemiş olacak.

Lee ayrıca konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklamalar içerisinde Bitcoin kripto para fiyatının sene sonuna doğru fazlasıyla iyi bir ivme yakalayabilecek olduğunu ifade etti. O şekilde ki kendisine ait görüşlerine bakılır ise sene sonuna doğru çok daha yeni bir rekor dahi görebilmemiz olanaklı.

Lee’nin yapmış olduğu açıklamalar içerisinden bir kesit ise şöyle;

”Bitcoin isimli kripto paranın sene sonunda şimdi olduğundan çok daha üstlerde yer alacağını, belki de çok daha yeni bir rekor kırabilecek olduğunu düşünmekteyim. bana kalırsa sırf bir takım şeylere karşı güvence olabilmesi maksadıyla Bitcoin isimli kripto para birimine yatırım gerçekleştirmek şu anda çok daha mantıklı bir hareket olacaktır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.