sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Güney Kore’den Blockchain üssü

85

Güney Kore, Blockchain firmaları konusunda çok önemli sayılabilecek hamlelerini sürdürüyor. Ülke içerisinde Blockchain ile birlikte kripto paralarla alakalı firmaların sayısını çoğaltabilmeyi ve bu alan içerisinde bir inovasyonun öncüsü olmayı başararak, öteki ülkelerin daha da önüne geçme konusunda hedefi bulunan Güney Kore’nin hükümeti, bununla ilgili olarak çok önemli bir tane daha atılım yapmış durumda.

Ülkenin basını üzerinde yer almaya başlayan haberlere bakılır ise, ülkede yer alan Busan kenti içerisinde fazlasıyla olumlu regülasyon şartları bulunan bir tane Blockchain merkezi kurulmuş olacak. Ülkede görevli bulunan Girişimcilik Bakanlığı, Güney Kore’nin en yoğun 2. kenti olarak bilinen Busan üzerinde bundan sonraki dönem içerisinde genel güvenlik ile birlikte finans ve de turizm benzerindeki alanlar içerisinde fonksiyon gösterebilecek Blockchain firmalarını görmeyi ümit ettiklerini ve bu şirketleri destekleyecek olduklarını da açık bir şekilde ifade etti.

Yatırımcıların ise söz konusu bu olumlu hamlelerle beraber, belirlenmiş olan bölgeye 2021 senesine kadarki süre içerisinde 25 milyon dolar tutarında bir yatırım gerçekleştirmesi de hedeflenmekte. Aynı zaman içerisinde bu bölge üzerinde stabil hale gelen kripto para hususunda da gelişmeler gerçekleştirilmesi konusunda bir beklenti var.

Hyundai Pay isimli şirketin turizm hususunda hamleler yapmasının beklenmekte olduğuna vurgu yapılırken, öteki büyük şirketelerin de bu bölge üzerinde yer alması hususunda daha şimdiden görüşmeler yapılmış bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.