sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Binance için yeni bir rakip borsa

29

The PIT ismine sahip olarak karşımıza çıkan kripto paraların borsası; New York’taki Menkul Kıymet Borsası ile birlikte Google, TD Ameritrade ve de Goldman Sachs benzerindeki devasa durumda yer alan kurumların eski yöneticilerinin toplanmasıyla beraber kurulmuş oldu. Gerçekleştirilen duyuruya bakılır ise bahsi geçen bu kripto para borsası 200 taneden çok ülkede hizmete açılmış olacak ve ilk başlangıcında da 26 tane kripto paranın paritesini destekliyor olacak. Müşteriler ise sahip bulundukları banka hesaplarını Blockchain.com üstünde yer alan bir tane cüzdan sayesinde eşleştirebiliyor olacak ve bunun sayesinde Amerika Birleşik Devletleri Doları ile birlikte Avro ve ayrıca Sterlin benzerindeki çok önemli itibarı bulunan paraları kullanıp çok basit bir şekilde alım ve satım işlemleri yapılabiliyor olacak.

Blockchain.com isimli platformun CEO’su görevinde bulunan Peter Smith konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde PIT’in mikro saniyeler içinde verilmiş olan emirleri uygulayabilmekte olduğunu ve bu durumun ise Binance platformu ile birlikte Coinbase platformu benzerindeki kripto para borsalarıyla tamamen birebir rekabet şansı vermiş olduğunu da ifade etti. Yeni karşımıza çıkan bu borsanın eşleştirme sistemi olarak tanıtılan Mercury’nin alış ya da satışla alakalı emirlerini ”40 ila 50 mikro saniye içerisinde” gerçekleştirebildiğini ifade eden Smith, fazlasıyla iddialı gibi duruyor.

Borsanın gelecek günler içerisinde ifade edildiği kadar başarılı bir durumda olup olamayacağını da hep birlikte görmüş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.