sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin’in ülkeler tarafından benimseneceğini belirtti

99

Lider durumda bulunan kripto para birimleri arasındaki Bitcoin, piyasaya ilk defa çıkmasının üstünden seneler geçmiş olmasına karşın halen istenilmekte olan bir seviyede kabule ulaşabilmiş değil ve pek çok hükümet bu kripto para birimini yasaklamak amacıyla elinden gelen herşeyi yapmya devam ediyor.

Morgan Creek Digital Assets isimli şirketin kurucu ortakları arasında yer alan Anthony Pompliano de bu durumun fazla uzun bir zaman daha devam etmeyeceğiniz ve Bitcoin isimli kripto para biriminin bir nokta içerisinde hükümetler tarafından dahi kabul edilecek olduğunu düşünmekte. Ünlü iş adamı CNBC ile yapmış olduğu röportaj içerisinde stratejik bir önemi bulunan pek çok ülkenin birbirleriyle rekabet etmekte olduğunu ve Bitcoin isimli kripto parayı yasaklamaya çalışıyor olsalar dahi rekabet konusunda öne geçebilmek amacıyla bunu kabul etmek mecburiyetinde kalacak olduklarını ifade etti.

Pomp Bitcoin’in aslında bunun bir endüstri durumuna gelmiş olduğunu ve söz konusu bu endüstrinin dünya üzerindeki değişik ülkelerin arasında yer alan rekabeti kızıştırmış olduğunu düşünmekte. Pomp tarafından yapılmış olan açıklamalar özellikle de son dönemler içerisinde gerilmiş olan regülatörlere yönelik olarak yapılması dikkatleri çekti. Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanı görevinde bulunan Donald Trump’ın yapmış olduğu ”Bitcoin kripto parasının hayranı değilim” şeklindeki bir açıklama net olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin içine pek çok regülatörü de harekete geçirmiş oldu. Bugün Amerika Birleşik Devletleri’nin Kongresi içinde kripto paraları da dahil eden hususlarda bir görüşme yapılıyor ve burdan da fazlasıyla önemli sonuçların çıkacak olması olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.