sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

İşlemlerin sahte olduğunu düşündüğünü açıkladı

32

The TIE şirketinin CEO’su görevinde bulunan Joshua Frank, günümüz şartlarında kripto para sektörü içerisinde görülmekte olan işlemlerin fazlasıyla büyük bir bölümünün sahte olduğunu düşündüğünü açıkladı.

Frank çok kısa bir zaman öncesinde Dawid Paluch’a fazlasıyla özel bir röportaj vermiş oldu ve kripto para sektörü içerisindeki bazı verilerle ilgili konuşma yaptı. İlk önce Coinmarketcap ile alakalı konuşma gerçekleştiren Frank, Coinmarketcap üzerinde yer alan verilerin çok büyük bir bölümünün tamamen yanlış durumda olduğunu fakat firmanın bu verileri son zamanlar içerisinde düzeltmeye başlamış olduğunu ifade ediyor.

Frank ayrıca Coinmarketcap isimli platform üzerinde yer alan verileri düzeltmeye başlamış olduğunu fakat buna karşın kripto para sektörü içerisinde yer alan çok fazla verinin sahte bir durumda bulunduğunu düşünmekte. Kendisi tarafından yapılmış olan açıklamalara bakılırsa şu an içerisinde kripto para firmalarının fazlasıyla büyük bir bölümü bir yöntemle kendilerine ait verilerini değiştirerek manipüle etmeye başlamış durumdalar.

Frank öte yandan şu an içerisinde Gemini ile birlikte Poloniex benzerindeki regüle edilmiş durumdaki kripto paralarla alakalı borsaların daha iyi durumda olduklarını düşünmekte. Kendisi tarafından asıl odaklanmış olduğu konu da halen regüle edilmemiş durumda bulunan kripto para platformları. Frank’e kalır ise bu platform üzerinde yer alan verilerin fazlasıyla ciddi bir bölümü de sahte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.