sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Opera’dan Bitcoin’e büyük bir destek

112

Opera isimli internet tarayıcısının Android işletim sistemini versiyonunu kullanmakta bulunan kripto para yatırımcıları artık tarayıcıyı kullanıp Bitcoin ile birlikte TRON kullanarak işlem yapabiliyor olacaklar.

Popüler hale gelen internet tarayıcıları arasında yer alan Opera daha çok bir zaman öncesinde Android işletim sistemi versiyonuyla alakalı bir duyuru gerçekleştirmiş, bu versiyon üzerinde belli başlı kripto para birimlerini destekleyecek olduğunu ifade etmişti.

Opera platformu bu duyuruyu gerçekleştirdikten hemen sonra Ethereu ile birlikte ERC-20 standartlarına uymakta bulunan tokenları da destekleme kararı almıştı.

Opera platformu geçmiş olduğumuz gün içerisinde yeni bir tane duyuru paylaştı ve tarayıcının Android işletim sistemi versiyonu için Bitcoin ile birlikte TRON desteğinin gelmiş olduğu konusunda açıklama yaptı. Opera platformu tarafından paylaşılmış olan duyuruya bakılır ise söz konusu bu tarayıcının Android işletim sistemi kullanıcıları artık tarayıcı üzerindey er alan cüzdanı kullanıp Bitcoin ya da TRON’la işlem yapabiliyor olacaklar.

Bitcoin’i çok daha fazla desteklemeye başlamış bulunan Opera, paylaşmış olduğu duyuru esnasında Bitcoin’in genel özellikleriyle ilgili olarak bir takım açıklamalar gerçekleştirdi.

Bitcoin’in genel olarak ”spekülatif maksatlarla ya da değer saklama maksadıyla” kullanılmış olduğunu ifade eden Opera platformu, bu halin yakın bir gelecek içerisinde değişmeye başlayacak olduğuna da inanmakta. Opera platformunun tarafından paylaşılmış olan duyuruya bakılır ise Bitcoin platformu buna benzeyen gelişmelerle beraber günlük yaşamda yer edinmeye ve sahici bir ”ödeme aracı” şeklinde kullanılmaya başlamış olacak.”

Opera platformunun tarafından atılmış olan bu adımın Bitcoin kripto para kullanımı üstünde tam bir şekilde nasıl bir etkisi olacak zaman içerisinde görmüş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.