sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Bitcoin’i pompalayabilmek amacıyla rezervlerini kullanmış

42

Daha öncesinde de duymuş olma şansınızın olacağı gibi, pazar içerisndeki en ileri gelen stablecoin’lerden bir tanesi olan Tether, işini destekleyebilecek kaynaklara sahip durumda bulunduğunu kanıtlamak amacıyla şu an içerisinde New York Başsavcısı’yla çok büyük bir savaş yapmakta. Tüm bu kriz ise Tether (UDST)’le ilişkili durumda bulunan Bitfinex platformunun paraya ihtiyacı bulunması ve de Bitcoin konusundaki iddialar sebebiyle başlamış oldu. Hemen sonrasında ise Tether, firmaya fon sağlamak amacıyla da parasını kullanmış oldu.

New York’un Başsavcısı ise söz konusu bu durumu keşfetmiş oldu ve konuya yönelik olarak bir soruşturma başlattı. Şimdi ise, The Block Crypto bu konuyla alakalı olarak bir araştırma gerçekleştirdi ve Bitfinex adlı platform için durumu çok daha karmaşık bir duruma getirebilecek çok daha yeni bir şey keşfetmiş oldu. Temel bir şekilde kripto sitesi, Tether’ın gerçek anlamda sahip bulunduğu fonların bir bölümünün fazlasıyla uçucu durumda bulunduğu bilinmekte olan Bitcoin’e yatırım yapmış olduğunu keşfetmiş durumda.

The Block’a bakılır ise, son ortaya çıkmış olan raporlar Bitfinex platformu ve bunun ile ilişkili durumdaki stablecoin Tether (USDT)’ın, mahkeme içerisinde dolar rezervlerinin bir bölümünün, devam eden soruşturmanın bir parçası şeklinde Bitcoin’e (BTC) yatırım yapabilmek amacıy ile kullanılmış olduğunu da ortaya çıkartmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.