sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Bitcoin ile alakalı 14.000 dolar açıklaması yaptı

175

TradingView içerisinde paylaşılmış olan yeni bir yayın içinde, popüler analistlerden Magic Poop Cannon, Bitcoin adlı kripto paranın 1 seneden daha uzun bir zamandır faaliyette bulunan çok büyük bir düşüş kanalının üst kısmını itmiş olduğunu da ileri sürmekte. Fakat, bu durum aslında kötü bir şey de olmayabilir.

Analist, aslına bakılır ise bir düşüş trendiyle alakalı kanalının ortasında yer aldığımızı gösterip analizine başlamakta. Üst bölüm içeriisnde Bitcoin adlı kripto paranın Şubat ila Mart 2018 tarihlerinin arasındaki dönem içerisinde 2 farklı reaksiyonu yer aldığını ve alt kısmında 3 tane reaksiyon yer aldığını ifade etti. İlave bir şekilde, merkez çizgisi süresince gözlenmiş olan pek çok reaksiyonun tamamı da bir düşüş eğiliminin kanalına işaret ediyor. Fakat korku dolu olan cümlelerin arkasın yer alan olumlu durumdaki gerçeği de şöyle anlatmakta;

Bu mükemmel zira neler olup bitmiş olduğunuz biraz daha anlayabilmemize yardımcı olmakta ve nereye gidecek olduğumuz hususunda çok daha fazla bir perspektif göstermekte.

Bu analiz içerisinde, Magic Poop Cannon, Bitcoin kripto paranın düşüş trendinin üst sıraları içerisinde yer almayı başarmış olduğunu fakat buna da dayanamamış olduğunu açıkladı. BTC, tepenin üst kısmında duramaz ise, düşüşün trend çizgisine yeniden dönmüş olacaktır. Bununla beraber, eğerki BTC kanalın tepe kısmını tutabilir ve geçmeyi başarırsa kanal genişliğini alarak koparma noktasına da ilave edip 14.000 dolar tutarındaki bir hedefi olanaklı kılabilir.

Fakat, problem ise devam ediyor. Bitcoin ile ağ maliyetlerinin işlemlere (NVT) karşı olan oranı, günlük durumdaki sinyali regresyon çizgisi üzerinden sapmaların yanında satış sinyali tarafında çizilmekte. İlave bir şekilde, nakit akışının endeksi artık Bitcoin’in aşırı bir şekilde satın alınmış olduğunu da göstermekte. Sonuca bakacak olursak, Magic Poop Cannon halen bir boğa piyasası içerisinde olduğumuzu düşünmemekte, fakat kanalı geçebilirsek inanacak olduğunu da söylemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.