sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Matic çok hızlı bir şekilde yükselmeey başlamış bir durumda

36

Binance Launchpad tarafından kullanıma sunulmuş olan son proje olarak öne çıkan MATIC’te inanması zor bir artış yaşanmakta. Launcpad fiyatı içerisinde 0.00263 dolar tutarından satışa çıkartılan bu proje, Binance üzerinde listelenmeye başlamasının hemen sonrasında devamlı olarak inanması zor bir artış yaşamaya devam ederken, ICO fiyatının tam tamına 10 katına kadar çıkmayı başarmış oldu.

Bu denli kısa bir zaman içerisinde yatırımcısına 10 kat kadar kazandırmış olan MATIC adlı bu proje, şu an içerisinde kripto para sektöründeki en sıcak konularının arasına girmiş durumda.

CZ’nin paylaşmış olduğu tweet içerisinde de görülmüş olduğu gibi, twitin atılmış olduğu anlarda 0,045 dolar tutarına kadar çıkmış olan MATIC, IEO fiyatıa bakıldığında tam tamıne 17 kattan oluşan bir artış yaşamakta. Yaşamış olduğu bu çılgın yükselişin sonrasında, bugün içerisinde bir kademe geri çekilmiş olan MATIC, bu duruma rağmen dolar bazından bakıldığında günlük bir şekilde tam %88 oranında bir artış yakalamış bir vaziyette..

MATIC adlı kripto para, IEO’dan kendini satın almış olan yatırımcılara tam tamına 17 kat para kazandırmayı başarmış bir durumdayken, bu vaziyet ise Binance’in bu alan içerisinde yapmış olduğu başarıyı konuşulur bir duruma getirmiş oldu.

Fakat eleştirmenlerden bazıları, Binance’in kendi platformu üzerinde yer alan IEO’ları kasıtlı bir şekilde pumlamış olduğunu iddia etmekte. Geçtiğimiz 24 saat içerisinde 85.000 BTC’den oluşan bir hacim yakalamış olan MATIC’in aynı zaman içerisinde çok yakın bir dönem içinde Coinbase üzerinde de listelenecek olduğu ileri sürülmekte.

MATIC ayrıca, CoinMarketCap listesi içerisinde de 70. sırada yer almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.