sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Hollanda’dan Blockchain hamlesi geldi

94

Hollanda’nın en önde gelmekte olan bankalarından bir tanesi olarak öne çıkan ABN AMRO’dan bir tane Blockchain hamlesi gelmiş durumda. Şirket tarafından yapılmış olan basın açıklaması içerisinde, ABN AMRO’nun gelecek dönemlerd envanter takibi yapılabilmesini sağlamış olacak bir Blockchain platformu geliştirmiş olduğu belirtildi.

Ufak iletişim çipleri ile birlikte bazı sensörlerle envanterlerin takibini gerçekleştirecek bu sistemin, aynı zaman içinde nesnelerin interneti entegrasyonu bulunacak olduğunu da, gerçekleştirilen açıklama içinde yer alan başka bir detay şeklinde dikkat çekmiş oldu.

Forcefield ismi verilmiş olan bu özel platformun, proof of concept tabına sahip bir biçimde geliştirilmiş olduğu da açık bir şekilde ifade edilmekteyken, gelişim süreci içerisinde ünlü danışmanlık şirketlerinden Accenture’un da fazlasıyla ciddi desteklerinin bulunduğu açık bir şekilde ifade edildi.

Emtiaların ise bundan sonraki dönemi içerisinde yönetimini çok daha basit kılmayı amaçlamakta olduklarını ifade etmiş olan ABN AMRO’nun yetkilileri, aynı zaman içerisinde bu yöntem kullanılarak maaliyet tasarrufunu yapabilmenin de olanaklı olduğunu sözlerine ilave etmeyi hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Konuyla alakalı bir şekilde bir açıklama gerçekleştiren ABN Amro Ticaret ile Emtia Finansmanı Biriminin sorumlusu ve aynı zamanda yönetim kurulunun üyesi olarak görevli Karin Kersten, her bir yanın işine gelebilecek çok özel bir platform olarak öne çıkan Forcefield’a övgüler yağdırmaktayken, şu ifadelere yer verdi;

”Bu söz konusu platformdan hizmet almakta bulunan ve bu işin bir parçası haline gelen her bir taraf, artık çok daha efektif ve özel bir kontrol mekanizmasına sahip durumda bulunacak. Aynı zaman içerisinde bunlara ilave bir şekilde, daha az maaliyet etkin ile birlikte şeffaf ve de hesap verebilecek bir sistem tasarlamış olduk.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.