sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

FedEx platformundan Blockchain konusunda açıklama

32

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kargo firmalarından bir tanesi olan FedEx, Blockchain teknolojisi ile alakalı araştırmalar gerçekleştirmeye ve bu söz konusu teknolojinin kullanıldığı alanlarını incelemeyi sürdürmekte.

Commercial Appeal platformunun yapmış olduğu bir habere bakılır ise FedEx şirketinin Blockchain’la alakalı yapmış olduğu araştırmaları yürütmekte olan Dale Chrystie geçmiş olduğumuz günlerde çok daha yeni bir röportaj vermiş oldu ve firmanın son zamanlar içindeki çalışmalarından da söz etti.

Walmart ile birlikte Nestle benzerindeki dev isimler son zamanlar içerisinde tedarik zinciri yönetimi konusunda Blockchain’i kullanmaya başlamış bir vaziyetteydi. Buna benzeyen firmalar Blockchain platformunun hali hazır birş ekilde kullanmakta oldukları sistemlerden daha fazla verimli olabilecek durumda bulunduğunu düşünmekteler. Fakat Chrystie’nin yapmış olduğu açıklamalarına bakılır ise FedEx şirketinin durumu az da olsa değişik.

FedEx şirketinin günümüz şartlarında teslimat ağını takip edebilmek amacıyla kullanmış olduğu sistemin Blockchain platformlarından çok daha verimli durumda bulunduğunu ifade eden Chrystie, firmanın şu an içerisinde Blockchain’e geçiş gerçekleştirmesi amacıyla bir sebep bulunmadığını da ifade ediyor. Şu an içerisinde veritabanını gözden geçirmek amacıyla kullanmakta oldukları bu sistemin Blockchain platformları ile kıyaslandığı zaman daha da kullanışlı bir durumda bulunduğunu vurgulamış olan Chrystie şöyle bir yorum yapmakta;

”Blockchain piyasasının havasını almak gibi bir durum olmasın ancak söz ettiğim şey elimizde yer alan tek bir veritabanı da değil, en iyi durumda bulunan bir veritabanı da değil, ne fazla bir hızlı, ne fazla ölçeklenebilir bir durumda ne ise fazla gelişmiş.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.