sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Ethereum’un görüntüsü hala değişmiş değil

204

Lider durumda bulunan kripto para birimlerinden Bitcoin (BTC), Nisan ayından bu zaman kadar fiyatını 2’ye katlamasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmiş olduğu ve geçtiğimiz birkaç günden beri yaşanmakta olan durgunluk ise ilgileri BTC’nin üstünden almaya başlamış durumda. Yaşanmış olan bu sert yükseliş toplamdaki piyasa değerini 250 milyar dolar tutarının üstüne taşımış oldu ve bu duruma katkı sağlamış olanlardna bir tanesi de Ethereum (ETH) olarak öne çıkmış durumda. Ethereum ilk önce nispeten yavaş bir şekilde hareket etmiş olsa da, daha sonrasında ralliyi devam ettiren liderlerden bir tanesi olmayı başardı.

Ambroid platformu tarafından sunulmuş olan verilere bakılır ise Ethereum token sözleşmeleri içerisinde %18 seviyesinde bir artış mevcut ve yüzdesel bir şekilde azcık yavaşlama görülüyor olsa bile, ağın temelleri çok güçlü bir biçimde artış yaşamayı da devam ettirmekte. Bütün bunların yanında Ethereum kripto para ağının en büyük problemlerinden bir tanesi olarak öne çıkan ölçeklenebilirlik, gelecek tarihler içerisinde uygulanmaya başlanacak Serenity güncellemesi sayesinde çözülebilir ve de pek çok kişi bu söz konusu güncellemenin ne kadar önemli olduğunu vurguluyor.

Yol haritası içerisinde yapılmış olan açıklamaya bakılır ise güncelleme bu senenin sonlarında başlamış olacak. Tüm bunları bir araya getirdiğimiz zaman, ETH yaşanmış olan kısa zamanlı durgunluğa karşın gelecek hususunda fazlasıyla büyük bir potansiyele sahip olarak gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.