sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,822.91
-171.27
Ethereum
$1,231.75
-24.07
Litecoin
$76.77
-1.97
DigitalCash
$44.01
-1.93
Monero
$141.81
-0.89
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.64
-0.75
Dogecoin
$0.10
-0

Blockchain uzmanı aramaya başladılar

70

Çin’de yer alan Merkez Bankası konumunda bulunan PBoC tarafından oluşturulmuş bir tane finansal teknoloji araştırma enstitüsü, kendisine ait blockchain geliştirebilme çalışmalarını genişletebilmek amacıyla çok daha yeni bir adım atmış oldu.

Shenzhen FinTech Research Institute adına sahip kurum işe alma sitelerinden Lagou.com aracılığı ile birlikte 29 tane yeni pozisyon ilanı açtı ki bunlardan 3 tanesi de blockchainle alakalı uzmanlık alanlarını kapsamakta. Kurum özel olarak blockchain gelişim mühendisi ile birlikte blockchain uzmanı ve de bir tane kıdemli teknik uzman aramaya başlamış durumda. Yapılmış olan açıklamaya bakılır ise uzmanlar ”yüksek hacime sahip işlemleri” içeriyor olacak dağınık durumdaki bir ağın optimizasyonu üstünde çalışıyor olacak.

İşe alım bilgileri içerisindeki detaylara bakılır ise, çalışanların sahip durumda bulunması gerekli niteliklerin arasında blockchain protokol gelişiminin temelleri hususunda iler seviyede bir uzmanlık, halka açık bir durumdaki blockchain ağlarıyla beraber dağıtık durumdaki ağlar, akıllı durumdaki kontratlar ve en son ise eşler arasında protokoller üstüne kabiliyet ile bilgi yer alıyor. Enstitü bütün bunlara ilave bir şekilde kriptoyla alakalı yazılım ve de donanım ürünlerini geliştirmekten sorumlu bulunacak bir tane kriptografi uzmanının arayışına da çıkmış bir durumda.

Çin özel olarak Bitcoin ile birlikte kripto paralar hususunda fazlasıyla sert bir tutuma sahip durumda bulunsa bile, konu blockchain olduğunda dünya üzerindeki belki de en fazla gelişim göstermiş ve göstermeye niyeti bulunan ülkelerinin arasında açık bir şekilde yer almakta. Ülke geçmiş olduğumuz aylarda tekrardan Bitcoin madenciliğinin yasaklanacak olduğu haberiyle gündeme gelmiş olsa bile herhangi bir şekilde eylem gerçekleştirilmemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.