sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin’den etkilenmiş olduğunu açıkladı

46

Amerika Birleşik Devletleri’nin eski başkan adayı olarak öne çıkan Ron Paul, New York’ta yer alan Consensus adlı etkinliğe misafir konuşmacı şeklinde katılım gerçekleştirdi. Etkinlik sırasında, bir tane dergiye de röportaj vermiş olan Paul, yapmış olduğu açıklama içerisinde doların gelecek dönemlerde etki alanının gitgide azalacak olduğunu belirtirken, bu duruma rağmen kendisinin de Bitcoin’den fazlasıyla yüksek bir biçimde etkilenmiş olduğunu ifade etti.

Paul öte yandan, Bitcoin’la alakalı teknik bilgisinin fazla iyi bir durumda olmamasına rağmen, lider hale gelen kripto para biriminin kendini fazlasıyla etkilemiş olduğunu ifade ederken; Bitcoin adlı kripto paranın aynı zaman içerisinde mevcut durumdaki finansal sisteme karşı şu an içinde çok güçlü bir alternatif şeklinde kendini konumlandırmış olduğunu belirtti.

Paul ayrıca , aynı zaman içerisinde son dönemlerde kongre üyelerinden bazıları tarafından dile getirilmekte olan potansiyel bir Bitcoin işlem yasaklama işlemininde fazlasıyla düşük bir ihtimal olduğunu ifade ederken, bunu iddia eden kongre üyelerinden Brad Sherman’ın, bu konuyla alakalı olarak hiçbir fikrinin bulunmadığını da ileri sürdü

Kongre’nin Bitcoin kripto parayla alakalı olarak genel açıdan çok bir şey bilmemekte olduğunu belirten Paul, şu ifadelere yer verdi;

”Aslına bakılır ise kongrenin üyeleri Bitcoin konusunda hiçbir şey bilmemekte ve ezbere bir şekilde konuşuyorlar. Onların asıl dertleri doları korumak ve ayrıca dolara bir alternatif gelmesini önleyebilmek. Fakat bu konuda hiç bir şekilde başarılı olamayacaklar. Dolar da, en sonunda hakimiyet alanını kaybetmiş olacak. Zaten şu an içerisinde de yavaş bir şekilde eriyip gitmekte olduğunu aklı başında bulunan herkes görmekte ve bu duruma bakarakta pozisyon almakta.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.